• Cyklodoplňky BBB Parts

Vybavte si své elektrokolo značkovými a zároveň cenově dostupnými cyklodoplňky od holanské společnosti BBB. V naší široké nabídce kromě "spotřebních dílů" speciálně navržených pro elektrokola (řetězy, kazety, převodníky nebo třeba brzdové destičky a brzdové botky), naleznete také vše, co vám zpříjemní čas v sedle vašeho elektrokola (sportovní brýle, přilby nebo ucelenou řadu cyklooblečení). Kvalitu cyklodoplňků BBB podtrhuje fakt, že je naleznete i na našich elektrokolech Achilles. Aktuální nabídku cyklodoplňků BBB, čítající více jak 1500 produktů, naleznete na našich internetových stránkách.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Comp Drive System

    Lehký středový pohon založený na kombinaci japonské technologie výroby motoru a české elektroniky (řídící jednotka a software), včetně nové generace snímače Gear Sensor GSGI, jenž indikuje zařazený převodový stupeň.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřený středový pohon s vysokým kroutícím momentem, velmi nízkou hlučností, vysokou spolehlivostí, otevřenou platformou a v neposlední řadě také výbornou pořizovací cenou a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.