Legendární Orange Bikes s historií sahající až do roku 1988, vstupuje na náš trh a to včetně unikátního eBike Orange Alpine 6e. Nároční zákazníci, kteří hledají originalitu a nesmíří se s "komerční nabídkou" mají tak jedinečnou možnost "poskládat si" tento vyjímečný enduro eBike podle svých představ a to včetně barvy rámu a jednotlivých kompotent. Na těchto britských ručně svařovaných elektrokolech ze skládáného plechu je v každém šlápnutí poznat, že v Halifaxu vědí, co to znamená jezdit v náročném terénu.

Horské elektrokolo Orange Alpine 6e FactoryHorské elektrokolo Orange Alpine 6e LeHorské elektrokolo Orange Alpine 6e Pro

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CompDrive Systems

    Unikátní středové pohony založené na kombinaci konstrukce japonského hardware a české řídící jednotky se software s kombinací indikace polohy zařazeného rychlostního stupně díky snímačům řazení Gear Sensor GS-GI.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřený středový pohon s vysokým kroutícím momentem, velmi nízkou hlučností, vysokou spolehlivostí, otevřenou platformou a v neposlední řadě také výbornou pořizovací cenou a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.