• O NÁS
  • Odborné články a testy

Od roku 2016 jsme redaktory u nás jediného magazínu speciálně zaměřeného na elektrokola Electric Bike Actinon CZ. V prvním ročníku časopisu jsme publikovali šestidílný seriál článků zaměřených na elektrifikace jízdních kol pohony různých výrobců. V druhém ročníku jsme přispívali především články zaměřenými na středové pohony Bafang BBS a Bafang MaxDrive a krátkými testy produktů BBB. Ve třetím ročníku v publikaci těchto článků pokračujeme a také přidáváme články pro vyznavače horské elektrocyklistiky zaměřené na zajímavá místa.

Odborné články a testy publikované v magazínu Electric Bike Action CZ

Všechny články jsou převzaté z časopisu Electric Bike Action CZ a následně publikované na našich internetových stránkách Achillesbike.cz. Články jsou publikované s laskavým svolením majitele časopisu Electric Bike Action CZ. Bez našeho písemného souhlasu není možné tyto články publikovat na jiných internetových stránkách, sociálních méndiích ani v tištěné podobě. Máte-li zájem o tištěnou podobu jakéhokoli čísla časopisu, napište nám, rádi vám ho zašleme za cenu 99,- Kč + poštovné.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Shimano Steps

    Prémiové japonské středové pohony navržené především pro sportovní jízdu. Vynikají špičkovými jízdními vlastnostmi, úsporou energie, optimální hmotností, velmi nízkým třením a hlukem a v neposlední řadě také snadností řazení.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřené středové pohony s kroutícím momentem až 80 Nm, nízkou hlučností, spolehlivostí, cenovou dostupností a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.