• O NÁS
  • Publikační a prezentační činnost
Od roku 2016 jsme redaktory u nás jediného magazínu speciálně zaměřeného na elektrokola Electric Bike Actinon CZ. V prvním ročníku časopisu jsme publikovali šestidílný seriál článků zaměřených na elektrifikace jízdních kol pohony různých výrobců. V druhém ročníku jsme do časopisu přispívali především články zaměřenými na středové pohony Bafang BBS a Bafang MaxDrive a krátkými testy produktů BBB. Ve třetím ročníku v publikaci těchto článků v časopisu pokračujeme, přidáváme články o dlouhodobém testování středového pohonu CompDrive Systems a články určené pro vyznavače horské elektrocyklistiky se zaměřením na zajímavá místa. Publikované články v elektronické podobě si můžete na našich stránkách přečíst v samostatném odkazu odborné články a testy.
Publikační a prezentační činnost
Odborné články a fotografie se zaměřením na elektrocyklistiku také od roku 2009 publikujeme na na internetových stránkách Rebel Bike. Od téhož roku nás najdete i na Facebooku na stránce Elektrokola se středovým pohonem. Dále provozujeme on-line obchod BBB Parts se specializací na kvalitní a cenově dostupné cyklodoplňky a on-line obchod Skládací kola se zaměřením na alternativní cyklistiku.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Shimano Steps

    Prémiové japonské středové pohony navržené především pro sportovní jízdu. Vynikají špičkovými jízdními vlastnostmi, úsporou energie, optimální hmotností, velmi nízkým třením a hlukem a v neposlední řadě také snadností řazení.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřené středové pohony s kroutícím momentem až 80 Nm, nízkou hlučností, spolehlivostí, cenovou dostupností a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.