Dopřejte své baterii novou sílu

Neumožňuje již vaše Li-Ion baterie takové dojezdy na které jste byli zvyklí při pořízení elektrokola? Anebo s dojezdy baterie nejste od samého začátku spokojeni? Pak si nechte svojí baterii u nás repasovat a ušetřete více jak 1/3 z ceny nové baterie (obvykle nemusíte měnit držák baterie ani nabíječku). V případě baterií Bosch, Yamaha nebo Shimano, které rovněž repasujeme, ušetřená částka v některých případech dosahuje více jak 1/2 z ceny nové baterie. Repasovat tyto baterie je možné pouze v případě, že BMS baterie je funkční, tedy není "zablokovaná". Baterie repasujeme výhradně značkovými články Panasonic, Sanyo, LG a Samsung.

Zašlete nám vaší poptávku a my vám rádi nabídneme vhodné řešení včetně naší cenové nabídky.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Shimano Steps

    Prémiové japonské středové pohony navržené především pro sportovní jízdu. Vynikají špičkovými jízdními vlastnostmi, úsporou energie, optimální hmotností, velmi nízkým třením a hlukem a v neposlední řadě také snadností řazení.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřené středové pohony s kroutícím momentem až 80 Nm, nízkou hlučností, spolehlivostí, cenovou dostupností a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.