V naší videogalerii naleznete zajímavá videa zaměřená na sportovní a horskou elektrocyklistiku. Obvykle se jedná o "osvětová" videa, která názorně ukazují používání elektrokol v různých situacích. Videa je možné dále publikovat bez jakéhokoli omezení.


Nová prodejna Elektrokola s.r.o. v centru Jablonce nad Nisou na adrese Dvorská 4954/7, 466 01 Jablonec nad Nisou. Prodej a servis českých elektrokol Apache Bicycles, německých elektrokol Corratec a kanadských elektrokol Rocky Mountain.

Unikátní pohony Swytch Konversion Kit v podobě přestavbových sad jsou speciálně navržené pro skládací kola, městská kola, silniční kola a také pro koloběžky. Vynikají především způsobem umístění baterie a ovládací jednotky ve speciální řidítkové brašně, malým a současně výkonným motorem, velmi nízkou váhou a v neposlední řadě snadnou a rychlou instalací na stávající jízdní kolo.

Video zaměřené na zimní bikování. Dozvíte se jak jezdit na sněhu, jaké vhodné vybavení k tomu zvolit, na co si dát pozor a jaké jsou výhody elektrokol. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském kole Singular Puffin Bafang BBS-HD.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jak připravit elektrokolo, jak se na elektrokole jezdí do kopce, v terénu a brodem. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském elektrokole Amulet Rival 29 Bafang BBS-01.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jaké jsou rozdíly mezi "klasickým" horským kolem a horským elektrokolem. Ve videu jsme jezdili v Areálu Vesec na horském kole Maxbike Malawi 27.5 Bafang BBS-01.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Shimano Steps

    Prémiové japonské středové pohony navržené především pro sportovní jízdu. Vynikají špičkovými jízdními vlastnostmi, úsporou energie, optimální hmotností, velmi nízkým třením a hlukem a v neposlední řadě také snadností řazení.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřené středové pohony s kroutícím momentem až 80 Nm, nízkou hlučností, spolehlivostí, cenovou dostupností a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.