V naší videogalerii naleznete zajímavá videa zaměřená na sportovní a horskou elektrocyklistiku. Obvykle se jedná o "osvětová" videa, která názorně ukazují používání elektrokol v různých situacích. Videa je možné dále publikovat bez jakéhokoli omezení.

Unikátní pohony Swytch Konversion Kit v podobě přestavbových sad jsou speciálně navržené pro skládací kola, městská kola, silniční kola a také pro koloběžky. Vynikají především způsobem umístění baterie a ovládací jednotky ve speciální řidítkové brašně, malým a současně výkonným motorem, velmi nízkou váhou a v neposlední řadě snadnou a rychlou instalací na stávající jízdní kolo.

Video zaměřené na zimní bikování. Dozvíte se jak jezdit na sněhu, jaké vhodné vybavení k tomu zvolit, na co si dát pozor a jaké jsou výhody elektrokol. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském kole Singular Puffin Bafang BBS-HD.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jak připravit elektrokolo, jak se na elektrokole jezdí do kopce, v terénu a brodem. Ve videu jsme jezdili v Jizerských horách na horském elektrokole Amulet Rival 29 Bafang BBS-01.


Video zaměřené na horskou elektrocyklistiku. Dozvíte se jaké jsou rozdíly mezi "klasickým" horským kolem a horským elektrokolem. Ve videu jsme jezdili v Areálu Vesec na horském kole Maxbike Malawi 27.5 Bafang BBS-01.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • CompDrive Systems

    Unikátní středové pohony založené na kombinaci konstrukce japonského hardware a české řídící jednotky se software s kombinací indikace polohy zařazeného rychlostního stupně díky snímačům řazení Gear Sensor GSGI.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřený středový pohon s vysokým kroutícím momentem, velmi nízkou hlučností, vysokou spolehlivostí, otevřenou platformou a v neposlední řadě také výbornou pořizovací cenou a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.